Wylosuj miejsce urodzenia

Jak losowany jest kraj w 1 na 8 miliardów

Ta strona wyjaśnia jedną część gry. To niezależna kopia, nie oficjalna witryna. Samo życie zaczyna się na stronie głównej tego języka.

Czym jest to losowanie?

Losuje miejsce urodzenia. To nie ranking i nie rekomendacja. Potem życie zaczyna się tam od 0 lat.

Dwa sposoby losowania

Dzieci rodzące się teraz używa rocznych urodzeń. Szansa miejsca to jego urodzenia podzielone przez 131 932 758, sumę tych 172 miejsc. Obecne 8 miliardów ludzi używa ludności, 8 078 638 000 osób po przeliczeniu tysięcy. W obu przypadkach życie zaczyna się od 0 lat.

Spróbuj sam

Czy mogę wybrać kraj?

W zwykłej grze nie. Twój rzeczywisty kraj urodzenia (opcjonalnie) jest opcjonalne i trzyma tylko porównanie w tej przeglądarce.

172 kraje i terytoria

Losowanie używa 172 miejsc z pliku, łącznie z osobnymi wierszami takimi jak SRA Hongkong (Chiny). Obowiązują granice pliku. Pełny indeks jest na liście krajów.

Czemu szanse się różnią

Indie to 17,5995% urodzeń i 17,8009% ludności, około 1 na 6 urodzeń. Japonia: 0,5684% urodzeń i 1,5395% ludności, około 1 na 176. Chiny: 6,7458% urodzeń, ale 17,6092% ludności. Nigeria jest odwrotnie: 5,6921% urodzeń i 2,8208% ludności. To udziały tej listy, z wagami urodzeń z 2023.

Sześć miejsc z tego samego pliku. Udziały urodzeń używają wag z 2023. Udziały ludności używają tej samej listy.
MiejsceUdział urodzeńUdział ludności
Indie17,5995%17,8009%
Chiny6,7458%17,6092%
Nigeria5,6921%2,8208%
Stany Zjednoczone2,7722%4,2517%
Japonia0,5684%1,5395%
SRA Hongkong (Chiny)0,0313%0,0920%

A przeszły świat?

Historyczny rok zmieniłby wagi. Ta kopia nie ma era.js, więc nie ma historycznego przykładu. Dzisiejszych liczb nie używa się pod inną etykietą roku.

Spróbuj losowania

Na tej stronie nie ma przycisku do ćwiczeń. Prawdziwe losowanie to przycisk na stronie głównej.

  1. Otwórz stronę główną tego języka.
  2. Wybierz Dzieci rodzące się teraz albo Obecne 8 miliardów ludzi.
  3. Naciśnij Narodź się.
  4. Przeczytaj miejsce, które wypadło. Nic tutaj nie wymusza kraju.

Częste pytania

Ten sam kraj dwa razy jest normalny: każde losowanie jest niezależne.

Czy mogę podnieść szansę znanego kraju?

Nie. Wagi to urodzenia albo ludność.

Czy tryb ludności zmienia wiek startu?

Nie. Oba zaczynają od 0 lat. To nie jest realne ryzyko urodzenia.

Czemu znowu ten sam kraj?

Każde losowanie jest nowe. Duża waga może wrócić.

Zacznij nowe życie