Een geboorteplaats trekken

Alle 172 landen en regio's in 1 op 8 miljard

De 172 plaatsen doorzoeken

De tabel bevat elke plaats in het landenbestand. De zoekfunctie vindt de naam in deze taal, de Engelse naam en de plaatscode. Maak je het vak leeg, dan zie je weer alle 172.

172 plaatsen

Alle 172 plaatsen. Aandelen gebruiken dezelfde noemers als de trekking.
Zuid-AziëAfghanistan1.469.02941.455.0001,1135%0,5131%66
Europa en Centraal-AziëAlbanië28.8032.802.0000,0218%0,0347%79.6
Midden-Oosten en Noord-AfrikaAlgerije905.98146.164.0000,6867%0,5714%76.3
Afrika ten zuiden van de SaharaAngola1.381.37036.750.0001,0470%0,4549%64.6
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedArgentinië503.82345.538.0000,3819%0,5637%77.4
Europa en Centraal-AziëArmenië34.6682.984.0000,0263%0,0369%75.7
Groep met hoge inkomensAustralië304.34026.451.0000,2307%0,3274%83.9
Europa en Centraal-AziëAzerbeidzjan125.13610.318.0000,0948%0,1277%74.4
Midden-Oosten en Noord-AfrikaBahrein19.5581.588.0000,0148%0,0197%81.3
Zuid-AziëBangladesh3.489.953171.467.0002,6453%2,1225%74.7
Europa en Centraal-AziëBelarus65.0509.116.0000,0493%0,1128%74.4
Groep met hoge inkomensBelgië101.68611.713.0000,0771%0,1450%82.1
Afrika ten zuiden van de SaharaBenin478.06214.111.0000,3624%0,1747%60.8
Zuid-AziëBhutan9.958789.0000,0075%0,0098%73
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedBolivia260.15112.244.0000,1972%0,1516%68.6
Europa en Centraal-AziëBosnië en Herzegovina24.5693.176.0000,0186%0,0393%77.9
Afrika ten zuiden van de SaharaBotswana61.2942.480.0000,0465%0,0307%69.2
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedBrazilië2.601.670211.141.0001,9720%2,6136%75.8
Europa en Centraal-AziëBulgarije62.6456.796.0000,0475%0,0841%75.6
Afrika ten zuiden van de SaharaBurkina Faso728.61223.026.0000,5523%0,2850%61.1
Afrika ten zuiden van de SaharaBurundi460.88213.689.0000,3493%0,1694%63.7
Oost-Azië en de Stille OceaanCambodja361.58617.424.0000,2741%0,2157%70.7
Groep met hoge inkomensCanada356.74539.299.0000,2704%0,4865%82.6
Afrika ten zuiden van de SaharaCentraal-Afrikaanse Republiek238.8585.152.0000,1810%0,0638%57.4
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedChili176.19619.659.0000,1335%0,2433%81.2
Oost-Azië en de Stille OceaanChina8.899.8811.422.585.0006,7458%17,6092%77.9
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedColombia705.00952.321.0000,5344%0,6476%77.7
Afrika ten zuiden van de SaharaComoren24.366859.0000,0185%0,0106%66.8
Afrika ten zuiden van de SaharaCongo-Brazzaville189.3656.183.0000,1435%0,0765%65.8
Afrika ten zuiden van de SaharaCongo-Kinshasa4.369.683105.790.0003,3121%1,3095%61.9
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedCosta Rica51.9695.106.0000,0394%0,0632%80.8
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedCuba95.93811.020.0000,0727%0,1364%78.1
Groep met hoge inkomensCyprus14.5241.352.0000,0110%0,0167%81.6
Groep met hoge inkomensDenemarken57.8105.948.0000,0438%0,0736%81.9
Afrika ten zuiden van de SaharaDjibouti23.9461.161.0000,0182%0,0144%66
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedDominicaanse Republiek203.18311.331.0000,1540%0,1403%73.7
Groep met hoge inkomensDuitsland719.24984.548.0000,5452%1,0466%81.4
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedEcuador270.30017.980.0000,2049%0,2226%77.4
Midden-Oosten en Noord-AfrikaEgypte2.405.717114.536.0001,8234%1,4178%71.6
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedEl Salvador99.4286.310.0000,0754%0,0781%72.1
Afrika ten zuiden van de SaharaEquatoriaal-Guinea54.6941.848.0000,0415%0,0229%63.7
Afrika ten zuiden van de SaharaEritrea99.0583.470.0000,0751%0,0430%68.6
Groep met hoge inkomensEstland11.0361.367.0000,0084%0,0169%79.2
Afrika ten zuiden van de SaharaEswatini29.6221.236.0000,0225%0,0153%64.1
Afrika ten zuiden van de SaharaEthiopië4.105.685128.692.0003,1120%1,5930%67.3
Oost-Azië en de Stille OceaanFiji16.631927.0000,0126%0,0115%67.3
Oost-Azië en de Stille OceaanFilipijnen1.840.477114.891.0001,3950%1,4222%69.8
Groep met hoge inkomensFinland43.5565.601.0000,0330%0,0693%81.9
Groep met hoge inkomensFrankrijk638.89166.439.0000,4843%0,8224%83.3
Afrika ten zuiden van de SaharaGabon68.7452.485.0000,0521%0,0308%68.3
Afrika ten zuiden van de SaharaGambia82.0922.698.0000,0622%0,0334%65.9
Europa en Centraal-AziëGeorgië43.7653.807.0000,0332%0,0471%74.5
Afrika ten zuiden van de SaharaGhana888.94733.788.0000,6738%0,4182%65.5
Groep met hoge inkomensGriekenland73.66110.243.0000,0558%0,1268%81.9
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedGuatemala377.16718.125.0000,2859%0,2244%72.6
Afrika ten zuiden van de SaharaGuinee487.59514.405.0000,3696%0,1783%60.7
Afrika ten zuiden van de SaharaGuinee-Bissau64.6792.153.0000,0490%0,0267%64.1
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedGuyana16.764829.0000,0127%0,0103%70.2
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedHaïti258.34811.637.0000,1958%0,1440%64.9
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedHonduras233.79310.645.0000,1772%0,1318%72.9
Europa en Centraal-AziëHongarije85.3739.686.0000,0647%0,1199%77
Groep met hoge inkomensHongkong SAR van China41.2947.433.0000,0313%0,0920%85.5
Groep met hoge inkomensIerland53.2685.197.0000,0404%0,0643%82.4
Zuid-AziëIndia23.219.4881.438.070.00017,5995%17,8009%72
Oost-Azië en de Stille OceaanIndonesië4.482.359281.190.0003,3975%3,4807%71.1
Midden-Oosten en Noord-AfrikaIrak1.159.68245.074.0000,8790%0,5579%72.3
Midden-Oosten en Noord-AfrikaIran1.173.46390.609.0000,8894%1,1216%77.7
Groep met hoge inkomensIsraël172.3129.256.0000,1306%0,1146%82.4
Groep met hoge inkomensItalië384.62759.499.0000,2915%0,7365%83.7
Afrika ten zuiden van de SaharaIvoorkust997.00131.166.0000,7557%0,3858%61.9
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedJamaica33.0072.840.0000,0250%0,0352%71.5
Groep met hoge inkomensJapan749.884124.371.0000,5684%1,5395%84.7
Midden-Oosten en Noord-AfrikaJemen1.386.91439.391.0001,0512%0,4876%69.3
Midden-Oosten en Noord-AfrikaJordanië235.77611.439.0000,1787%0,1416%77.8
Afrika ten zuiden van de SaharaKaapverdië6.440524.0000,0049%0,0065%76.1
Afrika ten zuiden van de SaharaKameroen957.39228.373.0000,7257%0,3512%64
Europa en Centraal-AziëKazachstan409.41720.330.0000,3103%0,2517%74.4
Afrika ten zuiden van de SaharaKenia1.499.99855.339.0001,1369%0,6850%63.6
Europa en Centraal-AziëKirgizië150.7597.074.0000,1143%0,0876%71.7
Midden-Oosten en Noord-AfrikaKoeweit49.3424.839.0000,0374%0,0599%80.4
Europa en Centraal-AziëKosovo20.5141.691.0000,0155%0,0209%78
Groep met hoge inkomensKroatië31.4463.889.0000,0238%0,0481%78.6
Oost-Azië en de Stille OceaanLaos163.0437.665.0000,1236%0,0949%69
Afrika ten zuiden van de SaharaLesotho55.7282.311.0000,0422%0,0286%57.4
Groep met hoge inkomensLetland14.2501.880.0000,0108%0,0233%76.2
Midden-Oosten en Noord-AfrikaLibanon93.2055.773.0000,0706%0,0715%77.8
Afrika ten zuiden van de SaharaLiberia170.0655.493.0000,1289%0,0680%62.2
Midden-Oosten en Noord-AfrikaLibië124.3717.306.0000,0943%0,0904%69.3
Groep met hoge inkomensLitouwen21.4342.867.0000,0162%0,0355%76
Groep met hoge inkomensLuxemburg6.946669.0000,0053%0,0083%82.2
Groep met hoge inkomensMacau SAR van China4.515719.0000,0034%0,0089%83.1
Afrika ten zuiden van de SaharaMadagaskar1.001.24431.196.0000,7589%0,3862%63.6
Afrika ten zuiden van de SaharaMalawi662.28921.104.0000,5020%0,2612%67.4
Zuid-AziëMaldiven5.795527.0000,0044%0,0065%81
Oost-Azië en de Stille OceaanMaleisië435.98935.126.0000,3305%0,4348%76.7
Afrika ten zuiden van de SaharaMali951.44523.769.0000,7212%0,2942%60.4
Groep met hoge inkomensMalta4.213536.0000,0032%0,0066%83.3
Midden-Oosten en Noord-AfrikaMarokko629.83237.713.0000,4774%0,4668%75.3
Afrika ten zuiden van de SaharaMauritanië172.8855.022.0000,1310%0,0622%68.5
Afrika ten zuiden van de SaharaMauritius11.8041.273.0000,0089%0,0158%74.9
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedMexico2.037.689129.740.0001,5445%1,6060%75.1
Europa en Centraal-AziëMoldavië32.9863.053.0000,0250%0,0378%71.2
Oost-Azië en de Stille OceaanMongolië65.0193.432.0000,0493%0,0425%71.7
Europa en Centraal-AziëMontenegro6.981639.0000,0053%0,0079%77.1
Afrika ten zuiden van de SaharaMozambique1.260.85533.635.0000,9557%0,4163%63.6
Oost-Azië en de Stille OceaanMyanmar (Birma)903.82254.134.0000,6851%0,6701%66.9
Afrika ten zuiden van de SaharaNamibië76.7152.963.0000,0581%0,0367%67.4
Groep met hoge inkomensNederland167.84218.093.0000,1272%0,2240%82.2
Zuid-AziëNepal574.29729.695.0000,4353%0,3676%70.4
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedNicaragua132.2146.824.0000,1002%0,0845%74.9
Groep met hoge inkomensNieuw-Zeeland59.2365.173.0000,0449%0,0640%82.1
Afrika ten zuiden van de SaharaNiger1.095.89226.160.0000,8306%0,3238%61.2
Afrika ten zuiden van de SaharaNigeria7.509.758227.883.0005,6921%2,8208%54.5
Oost-Azië en de Stille OceaanNoord-Korea342.03826.418.0000,2593%0,3270%73.6
Europa en Centraal-AziëNoord-Macedonië16.8781.828.0000,0128%0,0226%77.4
Groep met hoge inkomensNoorwegen51.5455.519.0000,0391%0,0683%83.3
Afrika ten zuiden van de SaharaOeganda1.712.75048.657.0001,2982%0,6023%68.3
Europa en Centraal-AziëOekraïne212.23137.733.0000,1609%0,4671%73.4
Europa en Centraal-AziëOezbekistan943.54735.652.0000,7152%0,4413%72.4
Midden-Oosten en Noord-AfrikaOman85.0655.049.0000,0645%0,0625%80
Oost-Azië en de Stille OceaanOost-Timor30.5611.392.0000,0232%0,0172%67.7
Groep met hoge inkomensOostenrijk77.0549.130.0000,0584%0,1130%82
Zuid-AziëPakistan6.882.058247.505.0005,2163%3,0637%67.6
Midden-Oosten en Noord-AfrikaPalestijnse Gebieden146.3845.409.0000,1110%0,0670%65.2
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedPanama71.4694.459.0000,0542%0,0552%79.6
Oost-Azië en de Stille OceaanPapoea-Nieuw-Guinea255.33110.390.0000,1935%0,1286%66.1
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedParaguay136.7786.844.0000,1037%0,0847%73.8
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedPeru539.62333.846.0000,4090%0,4190%77.7
Groep met hoge inkomensPolen317.91638.763.0000,2410%0,4798%78.6
Groep met hoge inkomensPortugal86.64610.431.0000,0657%0,1291%82.4
Midden-Oosten en Noord-AfrikaQatar29.5162.979.0000,0224%0,0369%82.4
Europa en Centraal-AziëRoemenië183.62319.118.0000,1392%0,2366%75.9
Europa en Centraal-AziëRusland1.297.207145.441.0000,9832%1,8003%73.2
Afrika ten zuiden van de SaharaRwanda395.57813.954.0000,2998%0,1727%67.8
Oost-Azië en de Stille OceaanSalomonseilanden21.548810.0000,0163%0,0100%70.5
Midden-Oosten en Noord-AfrikaSaoedi-Arabië546.03833.264.0000,4139%0,4118%78.7
Afrika ten zuiden van de SaharaSenegal531.89018.078.0000,4032%0,2238%68.7
Europa en Centraal-AziëServië59.8406.773.0000,0454%0,0838%76.8
Afrika ten zuiden van de SaharaSierra Leone258.9038.461.0000,1962%0,1047%61.8
Groep met hoge inkomensSingapore47.4725.789.0000,0360%0,0717%83.7
Groep met hoge inkomensSlovenië17.9022.119.0000,0136%0,0262%81.6
Groep met hoge inkomensSlowakije52.2715.518.0000,0396%0,0683%78.3
Afrika ten zuiden van de SaharaSoedan1.682.04950.043.0001,2749%0,6194%66.3
Afrika ten zuiden van de SaharaSomalië788.76318.359.0000,5979%0,2273%58.8
Groep met hoge inkomensSpanje336.82147.912.0000,2553%0,5931%83.7
Zuid-AziëSri Lanka324.10222.972.0000,2457%0,2844%77.5
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedSuriname10.879632.0000,0082%0,0078%73.6
Midden-Oosten en Noord-AfrikaSyrië521.60123.595.0000,3954%0,2921%72.1
Europa en Centraal-AziëTadzjikistan271.42010.390.0000,2057%0,1286%71.8
Groep met hoge inkomensTaiwan132.40423.317.0000,1004%0,2886%80.6
Afrika ten zuiden van de SaharaTanzania2.346.39166.618.0001,7785%0,8246%67
Oost-Azië en de Stille OceaanThailand591.20071.702.0000,4481%0,8876%76.4
Afrika ten zuiden van de SaharaTogo268.4558.224.0000,2035%0,1018%62.7
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedTrinidad en Tobago16.0941.506.0000,0122%0,0186%73.5
Afrika ten zuiden van de SaharaTsjaad819.05419.319.0000,6208%0,2391%55.1
Groep met hoge inkomensTsjechië91.84510.810.0000,0696%0,1338%79.8
Midden-Oosten en Noord-AfrikaTunesië167.72912.200.0000,1271%0,1510%76.5
Europa en Centraal-AziëTurkije1.072.01487.271.0000,8125%1,0803%77.2
Europa en Centraal-AziëTurkmenistan160.1007.364.0000,1213%0,0912%70.1
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedUruguay33.4433.388.0000,0253%0,0419%78.1
Latijns-Amerika en het Caribisch gebiedVenezuela426.98428.301.0000,3236%0,3503%72.5
Groep met hoge inkomensVerenigd Koninkrijk688.38868.683.0000,5218%0,8502%81.3
Midden-Oosten en Noord-AfrikaVerenigde Arabische Emiraten104.01510.642.0000,0788%0,1317%82.9
Groep met hoge inkomensVerenigde Staten3.657.476343.477.0002,7722%4,2517%79.3
Oost-Azië en de Stille OceaanVietnam1.387.961100.352.0001,0520%1,2422%74.6
Afrika ten zuiden van de SaharaZambia685.56520.724.0000,5196%0,2565%66.3
Afrika ten zuiden van de SaharaZimbabwe496.91716.341.0000,3766%0,2023%62.8
Afrika ten zuiden van de SaharaZuid-Afrika1.186.79363.212.0000,8995%0,7825%66.1
Groep met hoge inkomensZuid-Korea236.39451.749.0000,1792%0,6406%84.3
Afrika ten zuiden van de SaharaZuid-Soedan328.30811.483.0000,2488%0,1421%57.6
Groep met hoge inkomensZweden97.91510.551.0000,0742%0,1306%83.3
Groep met hoge inkomensZwitserland83.7028.871.0000,0634%0,1098%83.9

Kijk of dit land uitkomt

Bladeren per groep

De groepsknoppen gebruiken de eigen codes van het bestand. Het is geen aardrijkskundeles die er bovenop is gezet. Groepen komen uit het landenbestand. hi is een groep met hoge inkomens, geen continent. Japan, de Verenigde Staten, Zuid-Korea en Hongkong staan in dit bestand in die groep.

Hoe je een rij leest

Geboorten, bevolking en levensverwachting beschrijven de gesimuleerde plaats. Ze voorspellen niet het lot van één persoon. De begrippenlijst gebruikt de veldnamen uit het bestand.

b
Jaarlijkse geboorten. Dit is het gewicht als de trekking geboren baby's gebruikt. Het spel baseert zich op UN World Population Prospects 2024 en de geboorten van 2023. De 172 geboortegewichten tellen op tot 131.932.758.
pop
Bevolking, opgeslagen in duizenden. De tabel toont mensen, na vermenigvuldiging met 1.000. Die mensen tellen op tot 8.078.638.000. Dit is het bevolkingsgewicht, geen geboortecijfer.
le
Levensverwachting in jaren. Het is de basis voor het gesimuleerde leven, geen voorspelling voor één echt persoon.
gap
Het verschil tussen vrouwen en mannen, in jaren, waarmee de overlevingstafel begint. Het cijfer voor een vrouw is le plus ongeveer de helft van gap. Het cijfer voor een man is le min ongeveer de helft van gap.
u5
Sterfgevallen onder vijf jaar per 1.000 levendgeborenen in dit bestand.
ppp
Bbp per persoon in koopkrachtdollars. De simulatie gebruikt dit als inkomensniveau.

Waarom de aandelen verschillen

Een plaats met meer geboorten neemt een groter deel van de trekking Baby's die nu worden geboren. Een plaats met meer mensen neemt een groter deel van de trekking De 8 miljard die nu leven. India staat in dit bestand bij beide bovenaan, maar China is een veel groter aandeel van de bevolking (17,6092%) dan van de geboorten (6,7458%). De pagina over de kansen maakt de berekening voor één plaats.

Als je een plaats niet kunt vinden

Probeer een andere naam, de Engelse naam of de groep. Hongkong SAR van China en Macau SAR van China hebben een eigen rij, zoals het bestand ze definieert. Een plaats buiten deze 172 doet niet mee aan de trekking.

Essays per land

In deze tabel linken alleen Japan, India, Nigeria, Verenigde Staten, China, Brazilië, Finland en Hongkong SAR van China naar een eigen pagina. Er een openen bepaalt de volgende geboorteplaats niet. De andere rijen blijven in deze tabel.

Van de lijst terug naar het spel

De index kan geen geboorteplaats afdwingen. Waar je echt bent geboren (optioneel) op de startpagina is nog steeds alleen een vergelijking. De trekking blijft Geboren worden.

Zie hoe het leven verschilt in 172 landen en gebieden.

Speel opnieuw vanaf de startpagina