Een geboorteplaats trekken

Zo werkt de landengacha in 1 op 8 miljard

Wat is de landtrekking?

Ze trekt een geboorteplaats. Het is geen ranglijst van landen en geen aanbeveling. Daarna wordt daar vanaf 0 jaar één leven geleefd.

Twee manieren van trekken

Baby's die nu worden geboren gebruikt jaarlijkse geboorten. De kans van een plaats is het aantal geboorten gedeeld door 131.932.758, de som van de geboorten in dit bestand met 172 plaatsen. De 8 miljard die nu leven gebruikt bevolking. De kans van een plaats is de bevolking gedeeld door de bevolking in hetzelfde bestand, 8.078.638.000 mensen nadat de opgeslagen duizenden zijn omgerekend. Hoe dan ook begint het leven op 0 jaar.

Probeer het zelf

Kan ik het land kiezen?

Niet in het gewone spel. Waar je echt bent geboren (optioneel) is optioneel en bewaart alleen een vergelijking in deze browser. Het verandert de trekking niet.

172 landen en gebieden

De trekking gebruikt de 172 plaatsen in het landenbestand van deze site, met aparte regels zoals Hongkong SAR van China. De grenzen in het bestand zelf tellen. De volledige index staat in de landenlijst.

Waarom de kansen verschillen

India heeft 17,5995% van de geboorten en 17,8009% van de bevolking, ongeveer 1 op 6 geboorten. Japan heeft 0,5684% van de geboorten en 1,5395% van de bevolking, ongeveer 1 op 176 geboorten. China heeft 6,7458% van de geboorten maar 17,6092% van de bevolking. Bij Nigeria is het andersom: 5,6921% van de geboorten en 2,8208% van de bevolking. Dit zijn aandelen van deze lijst, op basis van de geboortegewichten van 2023 die het spel noemt.

Zes plaatsen uit dit bestand. Geboorteaandelen gebruiken de geboortegewichten van 2023. Bevolkingsaandelen gebruiken dezelfde lijst.
PlaatsAandeel in geboortenAandeel in bevolking
India17,5995%17,8009%
China6,7458%17,6092%
Nigeria5,6921%2,8208%
Verenigde Staten2,7722%4,2517%
Japan0,5684%1,5395%
Hongkong SAR van China0,0313%0,0920%

En een wereld uit het verleden?

Een historisch jaar verandert de gewichten. Je kunt Het verleden spelen vanaf de startpagina. Het bereik van jaren staat op de pagina over de wereld uit het verleden. Deze pagina toont alleen het bestand van dit jaar en geeft de cijfers van vandaag geen label van een ander jaar.

Probeer de trekking

Er is geen oefenloterij op deze pagina. De echte trekking is de knop op de startpagina.

  1. Open de startpagina in deze taal.
  2. Kies Baby's die nu worden geboren of De 8 miljard die nu leven.
  3. Druk op Geboren worden.
  4. Lees de plaats die de trekking opleverde. Niets op deze pagina kan een land afdwingen.

Veelgestelde vragen

De trekking kan een land herhalen. Dat is normaal bij onafhankelijke trekkingen.

Kan een bekend land waarschijnlijker worden gemaakt?

Nee. De gewichten zijn de cijfers voor geboorten of bevolking, en deze pagina kan ze niet verhogen.

Verandert de bevolkingsmodus de beginleeftijd?

Nee. Beide modi beginnen het leven op 0 jaar. De bevolkingsmodus is niet iemands echte kans om geboren te worden.

Waarom kreeg ik twee keer hetzelfde land?

Elke trekking staat op zichzelf. Een groot gewicht kan opnieuw uitkomen.

Een nieuw leven beginnen